Jeśli czegoś Ci brakuje w naszym serwisie lub znalazłeś błąd - napisz. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie :)

5 głosów

Zadania na czas sugestia

Moja córeczka (7 lat) źle przyjmuje wszelkie gry na czas - panikuje, że nie zdąży, a nawet odmawia podejmowania takich wyzwań... To powoduje, że np. nie możemy skorzystać z wykreślanek z angielskiego :-( Czy można by wprowadzić opcję bez zegara czasowego?

anonim 2014-09-22 20:02
Odpowiedź główna

Tam, gdzie są ustawione limity (a dotyczy to tylko nielicznych gier), zostały one znacząco wydłużone, aby dziecko nie musiało się martwić upływającym czasem.

Zgłoś naruszenie zasad
Kto głosował: + 5 anonim

Komentarze

profinajg
profinajg
Odpowiedź główna   Hmm... Zastanowimy się, jak to rozwiązać. Ale lepiej byłoby np. dać większy limit czasu, ale żeby córka jednak oswajała się z tym, że różne zadania robimy na czas. Na lekcjach też będzie musiała się zmieścić z robieniem ćwiczeń, rozwiązywaniem testów itd. w ograniczonym zakresie czasowym.
Może lepiej, żeby zaczęła się z tym oswajać już teraz. A my możemy zwiększyć ilość czasu tak, żeby dziecko czuło się bezpiecznie. Co Pani na to?

2014-09-23 06:52

Zgłoś naruszenie zasad

Avatar sugester medium
candy
nawet dzieci w klasie 3 mają problem w rozwiązywaniu zadań na czas, zwłaszcza dziewczynki, na które działa to bardzo blokująco
dla chłopców to natomiast wyzwanie

myślę, że wystarczająco dziecko sie w szkole stresuje, by w domu przy rozwiązywaniu zadań (a tak naprawdę nauce przez zabawę też musiało to robić)

2015-10-15 17:30

Zgłoś naruszenie zasad

profinajg
profinajg
Odpowiedź główna   Tam, gdzie są ustawione limity (a dotyczy to tylko nielicznych gier), zostały one znacząco wydłużone, aby dziecko nie musiało się martwić upływającym czasem.

2016-07-15 11:32

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz