'

Jeśli czegoś Ci brakuje w naszym serwisie lub znalazłeś błąd - napisz. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie :)

7 głosów

Sławni Polacy sugestia Rozwiązane

jestem nauczycielem nauczania początkowego. Dziękuję za rewelacyjne materiały! Zależy mi na materiałach do wychowania patriotycznego. Sławni Polacy: kolorowanki, krótkie informacje o ich życiu, wiczenia.Kopernik, Mickiewicz, Matejko, Papież, curie skłodowska, Piłsudski, Kościuszko...

anonim 2009-11-14 09:29
Zgłoś naruszenie zasad
Kto głosował: + 7 anonim

Komentarze

profinajg
profinajg
Odpowiedź główna   Pomysł bardzo fajny, tylko zastanawiam się, co kolorowanki miałyby przedstawiać? Portrety tych osób? Jeśli osoba wpisująca tę sugestię zajrzy tu jeszcze, proszę o kontakt mailowy na "kontakt małpa superkid.pl". Coś wspólnie wymyślimy, a my zajmiemy się realizacją :) Bardzo dziękuję za sugestię.

2009-11-14 09:43

Zgłoś naruszenie zasad

Avatar sugester medium
Joanna
Witam!
Dołączam się do tej sugestii i jeśli mogłabym coś podpowiedzieć, to mogły by być to portrety tych znanych osób, ilustracje ukazujące też najważniejsze wydarzenia z ich życia lub ukazujące miejsca, gdzie pracowały i czym się zajmowały. Do tego krzyżówka z hasłem - nazwiskiem tej osoby, ewentualnie króciutki życiorys z lukami do uzupełnienia przez dziecko, itp. Pozdrawiam! J.D.

2009-12-11 19:12

Zgłoś naruszenie zasad

profinajg
profinajg
Odpowiedź główna   Już zaczęliśmy nad tym pracować, więc tym bardziej każda wskazówka się przyda. Mamy pewien pomysł na realizację tego nowego działu, zobaczymy, jak się przyjmie :) Co do rysunków - nie będzie ich zbyt wiele, bo musiałoby to się odbyć kosztem kolorowanek i innych łamigłówek dla dzieci (koszty wszelkiego rodzaju rysunków są dość wysokie), ale myślę, że uda nam się mimo to zrobić to w atrakcyjny dla dziecka sposób. W razie czego - będziemy z czasem ulepszać ten projekt :) SuperKid jest jak wino - z biegiem czasu jest coraz lepszy ;))

2009-12-11 19:25

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz