Jeśli czegoś Ci brakuje w naszym serwisie lub znalazłeś błąd - napisz. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie :)

19 głosów

Tablica interaktywna sugestia

Witam!
Jestem wieloletnią użytkowniczką serwisu, jesteście WIELCY. Generatory arkuszy są nie do pobicia. Jednak mam sugestię, aby pojawiało. się narzędzie do tablicy interaktywnej coś na kształt generatora. Brakuje mi narzędzia do pisania na tablicy pismem elementarzowym. Oczywicie moge pisać bezpośrednio na tablicy, ale stoję wtedy tyłem do dzieci, wolałabym pisać na komputerze. Również funkcje matematyczne, liczmany, tabelki, waga, termometr. Tak, wiem wymagania bardzo duże, ale tylko Państwo, tak naprawdę wspieracie nas nauczycieli edukacji wczesnoszkolne za naprawdę symboliczną opłatę. I tak na koniec, czy w generatorze matematycznym elementarz mogłyby pojawić sie obrazki-liczmany (gruszki, jabłka, liście itp). Pozdrawiam cały Zespół.

anonim 2015-08-25 07:43
Odpowiedź główna

Niestety nie jesteśmy w stanie zastąpić Ministerstwa Edukacji i systemu szkolnictwa w Polsce we wszystkich aspektach i rozwiązać wszystkie bolączki :). Tym bardziej, że naszym odbiorcą docelowym są rodzice, a nie szkoły. Cieszymy się, że tak wielu nauczycieli korzysta z naszych pomocy i są z nich bardzo zadowoleni, ale SuperKid to serwis przede wszystkim dla rodziców, którzy chcą wspierać rozwój swoich dzieci. Nie da się być serwisem dla wszystkich i do wszystkiego - szczególnie wtedy, gdy chce się zachować wysoki poziom, a to jest dla nas priorytetem :).

Zgłoś naruszenie zasad
Kto głosował: + 19 anonim

Komentarze

Avatar sugester medium
Dorotaewa
Witam serdecznie :-).
Powyższe oczekiwania (szkoda, że anonimowe) bardzo mi się podobają. Wiem, że są dość wygórowane, ale sądząc po ilości głosów w stosunku do innych sugestii, nie jestem sama. Pozdrawiam Zespół i ślę ciepłe życzenia "wspaniałych pomysłów" i możliwości ich realizacji.
Ewa Nawrocka

2016-01-11 14:56

Zgłoś naruszenie zasad

profinajg
profinajg
Odpowiedź główna   Niestety nie jesteśmy w stanie zastąpić Ministerstwa Edukacji i systemu szkolnictwa w Polsce we wszystkich aspektach i rozwiązać wszystkie bolączki :). Tym bardziej, że naszym odbiorcą docelowym są rodzice, a nie szkoły. Cieszymy się, że tak wielu nauczycieli korzysta z naszych pomocy i są z nich bardzo zadowoleni, ale SuperKid to serwis przede wszystkim dla rodziców, którzy chcą wspierać rozwój swoich dzieci. Nie da się być serwisem dla wszystkich i do wszystkiego - szczególnie wtedy, gdy chce się zachować wysoki poziom, a to jest dla nas priorytetem :).

2016-07-15 11:03

Zgłoś naruszenie zasad

Avatar sugester medium
ewa
chxdjd

2018-10-04 17:22

Zgłoś naruszenie zasad

Avatar sugester medium
ewa
dhdhrh

2018-10-04 17:22

Zgłoś naruszenie zasad

Avatar sugester medium
natalka
JLF JNKLFMKFMKF NKFMOJFMNKFNKLFGMKFGMN KFGNJNURFMBNUJFNJUIFHI
BHGBFJKBNDJHRFJIHFFJHNIKFMNIRFJNIFJNIRFJNIFJNIOFJNIORFJIORFJORF
BNFJHNFJINIKHRFJIRBNIRJNIRFNJHRNRFNRJIKEDJNBIJEDNJIFJIRFJNIFNKNR
GHDJBRJHNIRFNIRNIRF JKFNUJFBHXDTGSUYEDU CFFYFD8ICFIJMNJGONLKO
CXGXGXCUJHB UJB

2018-11-15 17:55

Zgłoś naruszenie zasad

Avatar sugester medium
natalka
JKJDIJFLKJFKLJIOFMNOFJMJOFIOJFOMOFGMOFNOFJFOJKOFGKOTFGJNIOFJMNOFGJOGKJORFKJOTFKOG K KFGOLFGMOFGJOFGJJKORFMKJKOTFGJKOPGMIONOGOPFGM OFGMOFGMOPG OFGMKOGOPF,OPOPFKDUDF55268683500059 RFYRYRGD
FUDRUYDVRTF78RNIDFB XDGSDSDGSDTGSTGZSFFRSTGSDTYSTSSRTSTYGVBDTEDYRUYDRERUYERYERYERYRYRYERYHDFRFTFJJFUJHTFGITGJNGJKJGIFNFJFNFNIFNIKFGJMNIKFGJMIKFGMNKGNKGNIKBNIOG IKFG OPDFYDUDIKGFDJIDFURFIFIFSXYOFDSXUHI OPTGOFIFBOTPYFBOTFD YHUI

2018-11-15 17:56

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz